RAID: Shadow Legends

1.5.6

5.0

1

Kahramanları toplayın ve Teleria gezegenini kurtarın

12.2k

Bu uygulamayı oyla

RAID: Shadow Legends, oyuncuların bir grup efsanevi kahramanı kontrol edebilecekleri ve gezegen Teleria'yı yok olmaktan kurtarabilecekleri sıra tabanlı dövüş mekaniği ile bir RPG. Bunu başarmak için, oyuncular, destansı bir hikayenin kademeli olarak ortaya çıkacağı düzinelerce farklı yerden yolculuk etmek zorunda kalacaklar.

RAID: Shadow Legends'ta kullanılan savaş sistemi, bu türün en büyük oyunlarını hatırlatıyor. Sıra sizdeyken, her takım üyesinin güçlü ve zayıf yanlarını göz önünde bulundurarak, karakterlerinizin her birinin rakibe karşı kullanacağı saldırı türünü veya yeteneğini seçebilirsiniz. Ayrıca ezici darbeleri indirmek için karakterlerin saldırılarını birleştirebilirsiniz.

RAID: Shadow Legends'da, on altı ayrı klana ait yüzlerce farklı kahramanı toplayabilirsiniz. Her kahramanın kendi yetenekleri ve nitelikleri ile tamamen benzersiz bir tarzı vardır. Seviyeyi yükselterek, sadece oyun boyunca ilerleyemezsiniz, aynı zamanda yeni silahlar, zırhlar, saldırılar ve diğer birçok harika ekstraları da açabilirsiniz.

RAID: Shadow Legends'taki savaş modu gerçekten muhteşem olsa da (bir düzine mükemmel anlatılmış bölüm ile), sizin için mevcut tek mod değildir. Ayrıca dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara da meydan okuyabileceğiniz ve takımınızı onlarınkilerle karşı karşıya geldiği heyecan verici PVP düellolarına katılabilirsiniz.

RAID: Shadow Legend heyecan verici bir oyun planı, Android'de bulunabilecek en iyi grafiklerden bazıları ve eğlenceli bir muharebe mekaniği ile olağanüstü bir RPG. Bu oyun olasılıklarla dolu - tek seferde saatlerce takılı kalacaksınız.
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X